Wiedza
Znajomość branży i umiejętności pozwalające służyć producentom
Wiedza
Znajomość branży i umiejętności pozwalające służyć producentom
Wiedza
Znajomość branży i umiejętności pozwalające służyć producentom

Inteligentne rozwiązania mocujące dla przemysłu

Międzynarodowa sieć ARaymond Industrial* projektuje, rozwija i sprzedaje układy mocujące dla klientów przemysłowych na całym świecie. 

Wizja

Czerpiąc korzyści z cieszącej się uznaniem wiedzy specjalistycznej na temat rozwiązań mocujących i montażowych dla branży motoryzacyjnej, ARaymond* dostosowuje się do konkretnych potrzeb tej branży. ARaymond towarzyszy swoim klientom w procesie optymalizacji technologii montażowych zarówno za pośrednictwem producentów lub sieci dystrybutorów, aby:

  • oferować rozwiązania montażowe pozwalające ich klientom na zmniejszenie kosztów
  • budować długotrwałe związki partnerskie z producentami i dystrybutorami
  • wykorzystywać wartości tworzące potęgę sieci ARaymond w służbie branży przemysłowej: wiedzę techniczną, jakość i innowacyjność.

Wiedza specjalistyczna

Rozwój sieci ARaymond Network** jest oparty na solidnej wiedzy specjalistycznej, łączącej doświadczenie oraz kluczowe kompetencje.

Znajomość branży

Trzy główne obszary wiedzy fachowej: inteligentne zatrzaskowe rozwiązania mocujące, hydrauliczne elementy złączne oraz klejone rozwiązania montażowe.

Kompetencje

Znajomość branży przemysłowej ARaymond oparta jest na 5 kluczowych umiejętnościach: inżynierii i usługach, przetwórstwie metalu, formowaniu wtryskowym plastiku oraz produkcji klejów i montażu.

Innowacyjność

Sieć ARaymond posiada do swojej dyspozycji ośrodek badawczo-rozwojowy, Rayce, otwarty w 2009 roku. Ta obecna na całym świecie sieć składa się z firm w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Po zidentyfikowaniu przez ARaymond nowych możliwości lub w przypadku potrzeby poprawy danego produktu lub rozwiązania, projekt ten zostaje przekazany do Rayce, gdzie rozpoczyna się proces wprowadzania innowacji – tworzenie lub dodawanie wartości do materiału i technologii lub proces integracji.
Zespoły inżynierów i naukowców pracują w otwartym środowisku, co sprzyja bezpośredniej współpracy. Duch współpracy jest kluczowym czynnikiem pozwalającym tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Jakość

Firmy sieci ARaymond Network zobowiązują się do stosowania polityki Bezpieczeństwa, Jakości i Środowiska (Quality Safety and Environment, QSE). Do codziennych obowiązków inżynierów, techników i kierowników kontroli jakości należy optymalizacja jakości produktów ARaymond oraz dążenie do doskonałości.

WIADOMOŚCI
news_img
15.01.2018

When reduced assembly effort comes with reduced assembly costs: the case of Trim Clips  [+]

Wyświetl wszystkie wiadomości