Pierścienie ustalające o wysokiej wytrzymałości — doskonałe rozwiązanie mocujące

Date : 17.01.2017

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jeśli chodzi o efektywność konstrukcji, pierścienie mocujące o wysokiej wytrzymałości firmy ARaymond™ nie mają sobie równych w swojej kategorii. Pierścienie ustalające o wysokiej wytrzymałości zostały wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej serii 300. To produkt o wydłużonej trwałości, który gwarantuje odpowiednie mocowanie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Potwierdzając renomę firmy ARaymond Tinnerman jako dostawcy innowacyjnych systemów mocujących z możliwością dostosowania do potrzeb klienta, grupa tych produktów sprostała wyzwaniu producenta podzespołów przenośnikowych, który potrzebował elementu złącznego odpornego na zrywanie o sile 6700 N. Wytwórcy nie udało się pozyskać odpowiednich części od swojego dotychczasowego dostawcy, dlatego zwrócił się ku firmie ARaymond™ i jej pierścieniom ustalającym o wysokiej wytrzymałości. Pierścienie firmy ARaymond Tinnerman nie tylko zagwarantowały wymagane mocowanie, lecz zostały także przystosowane pod względem rozmiarów określonych w specyfikacji producenta, co umożliwiło mu bardzo efektywne wykorzystanie pierścieni w systemach przenośnikowych.

Wytrzymałe pierścienie ustalające o prostej konstrukcji są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów — od 2 do 50 mm. Zapewniają doskonałe mocowanie na gładkich trzpieniach lub gwintowanych kołkach i bez problemu nadają się do wszelkiego rodzaju zastosowań: od narzędzi ręcznych po meble i elektronikę. Pierścienie ustalające o wysokiej wytrzymałości firmy ARaymond™ :sąniedrogim i łatwym w użyciu rozwiązaniem, które doskonale wpisuje się w szeroki zakres wymagań dotyczących mocowania.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji 

 

ARaymond High Strengh Retaining ring

* ARaymond Tinnerman odnosi się w tym artykule do firmy A.RAYMOND TINNERMAN INDUSTRIAL, Inc. - 1060 W. 130th Street, Brunswick, OH 44212- USA (nr rej.: 02609G), która jest redaktorem tego artykułu i ponosi za niego odpowiedzialność oraz posiada licencję na używanie znaku towarowego.
Nazwa ARaymond™ została użyta w charakterze znaku towarowego.

Chronologicznie
When reduced assembly effort comes with reduced assembly costs: the case of Trim Clips [+]
Cage nuts: the smarter alternative to tapped holes! [+]
Grounding clips: smarter grounding for electrical appliances! [+]