Pierścienie ustalające ARaymond™ o zwiększonej wytrzymałości

Date : 19.05.2016

Gdy poszukujesz rozwiązania w postaci wciskanego elementu złącznego, naturalnie chcesz, aby zapewniał on solidne trzymanie. Pierścienie ustalające ARaymond™ o zwiększonej wytrzymałości zostały zaprojektowane właśnie z myślą o tym.

Bez względu na sposób zastosowania – w systemach przenośników rolkowych, narzędziach ręcznych, zabawkach czy urządzeniach elektronicznych, ich niskoprofilowa konstrukcja czyni je idealnymi do zastosowania tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Ale choć mają niski profil, ich wskaźnik retencji jest wysoki. Dzięki sztywnemu wnętrzu, bezrowkowe pierścienie ustalające zapewniają ścisłe przyleganie i nie odskakują.

Pierścienie ustalające ARaymond™ o zwiększonej wytrzymałości

Ich wytrzymałość zależy nie tylko od siły, ale również od jakości. Pierścienie wykonano ze stali nierdzewnej z serii 300, co zapewnia im zarówno trwałość, jak i odporność na korozję. Korzyści z zastosowania takiej stali obejmują również eliminację potrzeby stosowania dodatkowych procesów wykończeniowych.

Przeznaczone do gładkich, niegwintowanych wałków lub kołków i dostępne w pełnej gamie rozmiarów (od 15 mm do 50 mm), wciskane ustalające elementy złączne o podwyższonej wytrzymałości stanowią odpowiedź na liczne potrzeby związane z mocowaniem, w tym konieczność wymiany kosztownych części, takich jak zatrzaski, pierścienie łożyskowe, czy zawleczki.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.araymond-industrial.com/north-america

Aby skontaktować się z nami kliknij tutaj

 

A.RAYMOND TINNERMAN INDUSTRIAL, Inc. - 1060 W. 130th Street, Brunswick, OH 44212- USA (nr rej.: 02609G) jest redaktorem tego artykułu i ponosi za niego odpowiedzialność oraz posiada licencję na używanie znaku towarowego.
Nazwa ARaymond™ została użyta w charakterze znaku towarowego.

Chronologicznie
When reduced assembly effort comes with reduced assembly costs: the case of Trim Clips [+]
Cage nuts: the smarter alternative to tapped holes! [+]
Grounding clips: smarter grounding for electrical appliances! [+]