Ogólnoświatowe oblicze ARaymond Industrial

Date : 22.10.2014

Firma ARaymond Industrial udostępniła nową dynamiczną globalną stronę
Standardowe i tworzone na zamówienie rozwiązania mocujące na araymond-industrial.com

Z wielu różnych względów pojawienie się nowej strony ARaymond Industrial* nie mogło wydarzyć się w lepszym momencie. Ta nowa dynamiczna strona reprezentuje nowe możliwości otwierające się przed firmą ARaymond Industrial i przybliża odwiedzającym z całego świata jej międzynarodowe doświadczenie specjalistyczne w zakresie rozwiązań mocujących i montażowych. Przygotowanie tej strony zajęło sześć miesięcy – od początkowych przygotowań do momentu publikacji na początku sierpnia.

Strona przeznaczona jest dla dwóch rodzajów odwiedzających. Według Aurélie Hongre, kierownika projektu marketingowego w Raygroup** – „Skierowana jest ona do producentów oryginalnego wyposażenia, którzy muszą ograniczyć całkowity koszt posiadania (TCO), jednocześnie spełniając wymogi jakościowe. Jest ona również przeznaczona dla dystrybutorów pragnących rozwijać swoje firmy poprzez korzystanie z licznych oferowanych przez nas usług.” Usługi te świadczone są w szerokim zakresie – od logistyki po szkolenia na temat oferowanych produktów i darmowe próbki – dla bogatego asortymentu produktów standardowych oraz przygotowywanych na zamówienie alternatyw.

Nowa strona przemysłowa wykorzystuje informacje marketingowe i techniczne. Według kierownika projektu Asy Aberg – „Posiadamy kontakty handlowe umożliwiające dostęp do naszego asortymentu produktów standardowych wraz z łatwym dostępem do katalogu amerykańskiego, oferty indyjskiej czy nowego e-katalogu europejskiego, w których można znaleźć wszystkie posiadane przez nas na stanie produkty. Stworzenie nowych treści wymagało dużego nakładu wspólnej pracy kierowników, przedstawicieli handlowych i pracowników działu marketingu – wszyscy nad nimi wspólnie pracujemy.”

Aurélie zwraca uwagę na łatwość poruszania się po stronie: „Strona jest niezwykle przyjazna użytkownikowi, dzięki jasnej strukturze i bezpośredniemu dostępowi do galerii wideo z nagraniami wyjaśniającymi zastosowania produktów. Na stronie publikowane są wiadomości oraz aktualności dotyczące podejmowanych działań oraz informacje praktyczne. Dostępne są dokumenty do pobrania na dowolny temat – od katalogów PDF po certyfikaty jakości. Strony kontaktowe umożliwiają klientom przesyłanie pytań i komentarzy, dzięki czemu możemy ich lepiej rozumieć i zaoferować usługi na wyższym poziomie”.

Oprócz angielskiego i francuskiego nasza nowa strona branżowa będzie wkrótce dostępna w wielu innych językach. W przyszłości planujemy publikację strony w niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej, polskiej i tureckiej wersji językowej, odzwierciedlając ich kluczową rolę comma [PC1] jaką odgrywają w światowym sektorze wytwórczym. Dodatkowe języki umożliwią zapoznanie się z ofertą ARaymond Industrial jeszcze szerszej rzeszy potencjalnych klientów oraz umożliwią im odkrycie zalet rozwiązań tworzonych na zamówienie przez nasz zespół obsługi inżynieryjnej.

Odkryj nasze produkty

Katalog ARaymond INDUSTRIAL z rozwiązaniami mocującymi

*“ARaymond Industrial” refers, in this Article, to the independent companies listed at http://www.araymond-industrial.com/mentions-legales and that are the editor of this ArticleLtdAvenida Comendador Joao Lucas, 555 Distrito Industrial CEP 13.280-000 Vinhedo -  Sao Paulo ,  Land Parcel  #19, Ding Mao Sub-area –New area - Zhenjiang 212009, Jiang Su,
** Raygroup means Raygroup SASU- RCS Grenoble 487 947 483 – 113 cours Berriat, 38000 Grenoble, France, which is the support company of ARaymond Industrial
 
Chronologicznie
When reduced assembly effort comes with reduced assembly costs: the case of Trim Clips [+]
Cage nuts: the smarter alternative to tapped holes! [+]
Grounding clips: smarter grounding for electrical appliances! [+]