Rozwiązania ARaymond umożliwiające dopasowanie do indywidualnych wymagań
Opracowywane wraz z klientami
Rozwiązania ARaymond umożliwiające dopasowanie do indywidualnych wymagań
Opracowywane wraz z klientami
Rozwiązania ARaymond umożliwiające dopasowanie do indywidualnych wymagań
Opracowywane wraz z klientami

Rozwiązania mocujące umożliwiające dopasowanie do indywidualnych wymagań, zapewniając optymalne dodanie wartości

Firma ARaymond* każdego dnia ściśle współpracuje z klientami przemysłowymi. Połączenie branżowej wiedzy ARaymond i znajomości sektora rynkowego klienta umożliwia tworzenie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań podczas długotrwałej współpracy partnerskiej.
Ta strategia współpracy stanowi podstawę do tworzenia kluczowych innowacyjnych rozwiązań lub usprawnień ukierunkowanych na jeden niezwykle ważny cel: redukcję całkowitego kosztu posiadania.

Podejście partnerskie

Duch współpracy, znajdujący się w samym sercu działań ARaymond Network** przejawia się w stosowanych przez firmę metodach:

 

Inspekcja linii montażowych

Inspekcja linii montażowych prowadzona począwszy od fazy projektowania produktu aż po jego recykling. Inżynierowie ARaymond analizują linie produkcyjne, identyfikując obszary do poprawy i proponują rozwiązania pozwalające na uproszczenie procesów i obniżenie kosztów

 

Demontaż

Strategia polegająca na całkowitym demontażu produktu końcowego (pralki, kotła, itp.), aby zrozumieć procesy montażowe, zidentyfikować obszary do poprawy oraz zaproponować zoptymalizowane rozwiązania.

 

Dni Techniki

Dni poświęcone innowacyjności umożliwiające ARaymond zaprezentowanie rezultatów ostatnich badań oraz wymianę poglądów z klientami działów badawczo-rozwojowych.   Dni Techniki pozwalają nam na pracę we wczesnej fazie produkcji, aby przewidywać przyszłe problemy związane z rozwiązaniami mocującymi.

Dostęp do naszych ekspertów na wyciągnięcie ręki:
WIADOMOŚCI
news_img
15.01.2018

When reduced assembly effort comes with reduced assembly costs: the case of Trim Clips  [+]

Wyświetl wszystkie wiadomości