ARaymond Tinnerman
Lider rozwiązań mocujących i montażowych na rynku północnoamerykańskim

ARaymond Tinnerman Industrial

Łączymy marki, budując sieć

W 2009 roku sieć ARaymond Network** przejęła amerykańską firmę Tinnerman®, specjalizującą się w rozwiązaniach mocujących dla rynku motoryzacyjnego i przemysłowego. Włączenie firmy Tinnerman®, legendarnej marki Speed Nut® oraz głośno wychwalanych produktów z serii Palnut® stało się punktem zwrotnym w rozwoju sieci ARaymond, umacniając jej obecność w Stanach Zjednoczonych. ARaymond Tinnerman Industrial z siedzibą w Brunswick, Ohio, jest obecnie liderem na północnoamerykańskim rynku rozwiązań mocujących. 

Łączymy doświadczenia

To właśnie ludzie od zawsze byli mocną stroną ARaymond Tinnerman.  Stworzyliśmy znakomity zespół reprezentujący to co najlepsze w sektorze rozwiązań mocujących, łącząc kilkudziesięcioletnie doświadczenie pod wspólnym sztandarem.  Umiejętności naszych zespołów umożliwiające zrozumienie konkretnych problemów klientów przemysłowych i wspólne opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na stopie partnerskiej są kluczowymi atutami pozwalającymi radzić sobie z nadchodzącymi wyzwaniami. Umiejętności te zostały zbudowane w oparciu o nasze rozległe doświadczenie – od fazy projektowej do produkcyjnej. Pozwala to nam oferować rozwiązania z wartością dodaną, pozwalające na upraszczanie procesów montażowych, jednocześnie ograniczając koszt w całym łańcuchu wartości.

Sieć bliska klientom przemysłowym

ARaymond Tinnerman wie jak wykorzystywać mocne strony globalnej sieci ARaymond*, aby świadczyć lepsze usługi dla przemysłu w całej Ameryce Północnej. ARaymond Tinnerman ściśle współpracuje z firmami działającymi na rynku przemysłowym zarówno poprzez bezpośrednią współpracę z producentami lub za pośrednictwem potężnej sieci dystrybutorów. 

WIADOMOŚCI
news_img
15.01.2018

When reduced assembly effort comes with reduced assembly costs: the case of Trim Clips  [+]

Wyświetl wszystkie wiadomości